Operator wózka unoszącego / magazynier - Wolbórz lub Wola Bykowska

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Tomaszów Mazowiecki

Zadania:
- obsługa wózka unoszącego,
- prace przy kompletacji zamówień,
- kontrola jakościowa/ilościowa wydawanego towaru.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
- wynagrodzenie 14-16,5 zł brutto/h,
- dodatek do każdej godziny za wydajność,
- wypłaty do 10-tego każdego miesiąca,
- możliwość podjęcia stałego zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie pracy.
Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków unoszących,
- dyspozycyjność,
- gotowość do pracy fizycznej,
- możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Dla osób z Tomasza Mazowieckiego i Opoczna bezpłatny transport do/z pracy.

Jeśli masz grupę osób, która dojeżdzałaby razem z Tobą samochodem możemy dopłacać do paliwa :)

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Logistyka