Informatyk - Programista baz danych

Legs Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

 Wymagania:

  • Dobra znajomość baz danych Oracle

  • Bardzo dobra znajomość języka PL/SQL ( min. roczne doświadczenie )

  • Podstawowa znajomość systemu Linux

  • Podstawowa znajomość : HTML , CSS , Javascript , Jquery

  • Dobra organizacja i samodzielność pracy

  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Wymagania

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w pracy z Oracle EBS , Apex.

  • Znajomość zasad funkcjonowania systemów klasy ERP

  • Znajomość dodatkowych języków programowania ( python , node.js , bash )

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

  • praca w dynamicznym zespole

Ostatnia aktualizacja:
03.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie