Młodszy Menedżer

Douglas Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

JAKIE WYZWANIA CZEKAJĄ NA CIEBIE W DOUGLAS?

  • Efektywne wsparcie Kierownika w zarządzaniu zespołem perfumerii

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta zgodne z filozofią Douglas

Wymagania

WAŻNE DLA NAS, ABYŚ POSIADAŁ…

  • min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej oraz obsłudze klienta

  • znajomość wskaźników biznesowych oraz umiejętność wyciągania wniosków na podstawie ich analizy

  • nastawienie na klientów, pracowników i wyniki

  • umiejętność bezpośredniej obsługi klienta

  • gotowość do pracy również w weekendy

Oferujemy

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Elastyczny system czasu pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • MyBenefit - kafeteryjny system dedykowany pracownikom

  • Możliwość udziału w projektach centralnych

  • Rozbudowany program szkoleniowy

  • Możliwość skorzystania z "ubezpieczenia szkolnego" dla dzieci

  • Dostęp do świata najlepszych kosmetyków

Ostatnia aktualizacja:
12.06.2019

Kadra zarządzająca, Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta