Operator produkcji

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Operator produkcji

Główne zadania:
  • Obsługa linii produkcyjnych
  • Pakowanie produktów oraz układanie na paletach
  • Przewóz surowców na produkcję za pomocą wózka widłowego
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego

Wymagania

Wymagania:
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy

Klient oferuje:
  • Możliwość wyboru systemu pracy: 3 zmiany lub system weekendowy (piątek, sobota, niedziela) w pełym wymiarze czasu pracy
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę – umowa o pracę
  • Dodatkowe benefity - karta sportowa, opieka medyczna
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja