Kierownik Budowy Dróg

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Kierownik Budowy Dróg

Zakres zadań:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,

  • bezpośredni nadzór nad podwykonawcami,

  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń,

  • bieżące raportowanie o przebiegu prac.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie budowlane o kierunku drogowym,

  • uprawnienia budowlane do nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi w branży drogowej

  • min. 5- letnie doświadczenie jako kierownik budowy lub kierownik robót w ciągu ostatnich 8 lat na kontraktach drogowych (drogi kl. G) lub

  • min. 12- miesięczne doświadczenie jako kierownik budowy lub kierownik robót w ciągu ostatnich 5 lat na kontraktach drogowych (drogi kl. G) przepisów Prawa Budowlanego

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • rozwój zawodowy w ramach szkoleń i kursów

  • świadczenia pozapłacowe

Ostatnia aktualizacja:
30.08.2018

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca