Pomocnik montera - bezpłatny transport!

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź Aleksandrów Łódzki Zgierz Pabianice Poddębice

Lokalizacja miejsca pracy:
I zakład: Łódź Teofilów
II zakład: Aleksandrów Łódzki

Obowiązki:

  • wykonywanie prac pomocniczych przy procesie montażu podzespołów produkcyjnych oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami,
  • przygotowywanie komponentów do dalszej produkcji,
  • pakowanie do wysyłki, załadunek na środki transportu,
  • bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym.

Wymagania:

  • zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy z firmie produkcyjnej,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 3 zmianowym,
  • bezpłatny dojazd z Poddębic, Zgierza, Ozorkowa i Pabianic,
  • perspektywę stałego zatrudnienia przez pracodawcę - użytkownika,
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
  • możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja