Referent ds. Obsługi Zamówień

Gi Group Sp. z o.o.

Zadania:

  • Rejestracja zamówień otrzymanych w programie SAP
  • Kontrola i koordynacja procesu realizacji zamówienia
  • Archiwizacja dokumentów związanych z realizacją zamówienia
  • Weryfikowanie żądań faktur korygujących
  • Sprawdzanie dostępności materiałów i półfabrykatów do zleceń produkcyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji zlecenia produkcyjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Znajomość programu SAP - mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością zatrudnienia u klienta po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport, oraz ubezpieczenia grupowego

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Logistyka