Młodszy specjalista ds. optymalizacji procesów produkcyjnych

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Ksawerów K.pabianic

Opis stanowiska

W naszej firmie będziesz mógł:

  • współuczestniczyć w procesie wdrażania nowych produktów,

  • współuczestniczyć w transferze technologii wytwarzanych produktów,

  • inicjować, rozwijać i wdrażać projekty związane z optymalizacją procesów produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing,

  • promować i budować silną kulturę ciągłego doskonalenia w firmie,

  • identyfikować „wąskie gardła" w obszarze produkcji oraz proponować efektywne rozwiązania,

  • prowadzić projekty związane z ciągłym doskonaleniem i usprawnianiem procesów produkcyjnych.

Wymagania

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),

  • praktyczna znajomość Lean Manufacturing (SMED, 5S, TPM, Kaizen, PDCA, 5WHY, Diagram Ishikawy oraz doświadczenie związane z wdrażaniem zasad „Lean" w procesach produkcyjnych,

  • doświadczenie w pracy w branży kosmetycznej lub farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość Microsoft Dynamics AX będzie dodatkowym atutem,

  • kreatywność oraz zdolność do efektywnego rozwiązywania problemów,

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • otwartość na zmiany,

  • zdolności analitycznego i logicznego myślenia,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pracę w systemie jednozmianowym,

  • możliwość rozwoju i samorealizacji,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • dostęp do zajęć sportowych z Multikarnetem,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • świadczenia ZFŚS.

Ostatnia aktualizacja:
28.03.2019

Farmaceutyka / Biotechnologia, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja