Pracownik techniczno-magazynowy

ARMA

Opis stanowiska

  • kompletacja zamówień

  • przygotowywanie zamówień z materiałów ciętych na wymiar

  • składanie konstrukcji z oferowanych przez firmę systemów konstrukcyjnych

  • prace warsztatowe niezbędne do wykonania gotowych produktów

Wymagania

  • zdolności techniczne, manualne

  • logiczne myślenie

  • znajomość rys. technicznego

  • elastyczne podejście

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność spawania elektrycznego

Oferujemy

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość fizycznej realizacji ciekawych projektów w ramach firmowych zamówień

Ostatnia aktualizacja:
15.02.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna