Specjalista ds. weryfikacji aktywnych usług na koncie Klienta

Work Service S. A.

Opis stanowiska

  • Dopasowanie ofert do potrzeb Klienta

  • Kompleksowa obsługa w zakresie rozliczania faktur oraz usług aktywnych na koncie Klienta

  • Rozpatrywanie zgłoszeń Klienta

  • Realizowanie zleceń złożonych przez Klientów

Wymagania

  • Sprawna obsługa komputera

  • Pozytywne nastawienie w relacjach z Klientami

  • Zaangażowanie w realizację celów/zorientowanie na cel i rezultat

  • Dyspozycyjność (system pracy zmianowy)

Oferujemy

  • Szkolenie z profesjonalnym Trenerem

  • Ciągłe wsparcie i opiekę merytoryczną w trakcie pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie 3000 zł brutto + premia jakościowa oraz premia sprzedażowa

  • Udział w szkoleniach, możliwość poszerzania swoich kompetencji w strukturach firmy

  • Obecność Koordynatora Work Service S.A. w miejscu świadczenia pracy

  • Konkursy sprzedażowe

  • Premię za polecenie nowego pracownika

  • Możliwość skorzystania z pakietu MultiSport, ubezpieczeń grupowych oraz benefitów naszych partnerów

Ostatnia aktualizacja:
09.06.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta