Pracownik magazynu i wsparcia produkcji

Work Service S.A.

Konstantynów Łódzki Łódź Zgierz Pabianice Łask Rzgów Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania

  • przyjmowanie/wydawanie towaru

  • przestrzeganie obowiązującego programu magazynowania

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • doświadczenie w pracach magazynowych oraz produkcyjnych

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składu wraz z wymianą butli LPG

  • znajomość zasad gospodarki magazynowej

  • doświadczenie w zarządzaniu dokumentami magazynowymi

  • znajomość obsługi komputera (mile widziany pakiet MS Office i SAP)

  • mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych

  • komunikatywność

  • dobra organizacja i dyscyplina pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta po 6-miesięcznym okresie próbnym

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • zatrudnienie przez agencję pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • opiekę koordynatora Work Service w trakcie zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
20.07.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Transport / Spedycja