Referent telefoniczny ds. sprzedaży produktów bankowych

KS Service

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • kontakt telefoniczny z Klientami indywidualnymi banku

  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych

  • gotowość podjęcia pracy zmianowej w godzinach 9:00-17:00 i 12:00-20:00

Wymagania

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • dobra dykcja

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • nastawienie na skuteczność działań i realizację celów sprzedażowych

  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania: podstawa w wysokości 2000 złotych brutto oraz premie

  • płatne wewnętrzne szkolenie wdrażające ze stawką 14 złotych brutto za godzinę

  • atrakcyjny pakiet socjalny: karta Multisport, prywatna opieka medyczna

  • pracę na cały etat lub 3/4 etatu.

Ostatnia aktualizacja:
28.07.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość