Pracownik magazynowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:
- obsługa wózka widłowego
- kompletacja zamówień

Wymagania

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe  - warunek konieczny
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- drzwi otwarte - możliowść zapoznania się z firmą przed podjęciem zatrudnienia
- możliwość stałego zatrudnienia
- premia 500 zł za polecenie pracownika
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + dodatki,
- możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (karta multisport, prywatna opieka medyczna, system rabatowy)

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji na pośrednictwem portalu bądź o pozostawanie swojego CV w Agencji Manpower na ul. Dąbrowskiego 238 wejście od ul. Technicznej w Łodzi w godzinach 8:00 - 17:00.

Ostatnia aktualizacja:
05.03.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna