Telesales Specialist

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów,

  • podtrzymywanie relacji handlowych z Klientami,

  • pozyskiwanie nowych Klientów poprzez kontakt telefoniczny,

  • realizacja celów sprzedażowych,

  • kompleksowa obsługa zamówień,

  • aktualizacja baz danych,

  • aktywna współpraca i wsparcie w realizacji zadań zespołu sprzedaży terenowej,

  • sporządzanie raportów.

Wymagania

Oczekiwania wobec idealnych kandydatów :

  • mile widziane doświadczenie w pracy w telesprzedaży lub telemarketingu,

  • znajomość standardów obsługi klienta oraz umiejętność kształtowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość elektronicznych baz danych typu CRM,

  • umiejętności interpersonalne umożliwiające nawiązywanie nowych kontaktów,

  • postawa ukierunkowana na osiąganie postawionych celów sprzedażowych i chęć rozwoju,

  • zaangażowanie, samodzielność i systematyczność w działaniu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • szkolenia umożliwiające profesjonalne wykonywanie obowiązków,

  • interesujące, samodzielne stanowisko,

  • potrzebne narzędzia pracy,

  • pracę z doświadczonym zespołem profesjonalistów,

  • benefity (karnety sportowe, dofinansowanie do wczasów, bony na święta, opieka medyczna).

Ostatnia aktualizacja:
04.01.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta