Pracownik ds. Rekrutacji

Biznes Partner Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla

  • utrzymywanie pozytywnych i stałych relacji w kontakcie z Klientem

  • zarządzanie bazą kandydatów

  • przygotowywanie raportów z bieżącej pracy dla struktur APT oraz Klientów

  • przygotowywanie zestawień godzinowych PT w cyklu miesięcznym

  • administracja dokumentacji pracowników tymczasowych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność planowania i organizowania czasu pracy

  • samodzielność w podejmowanych działaniach

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • mile widziana znajomość ustawy o pracy tymczasowej oraz prawa pracy

Oferujemy

  • pracę na umowę o pracę w firmie z 15-letnim doświadczeniem na rynku pracy

  • możliwość rozwoju w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników

  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania zadań

Ostatnia aktualizacja:
25.05.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry