Specjalista ds. Rozwoju Biznesu MŚP

Bank Pekao SA

Opis stanowiska

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów MŚP (przychody 5-50 mln)

  • Sprzedaż produktów bankowości korporacyjnej (rachunki, kredyty, transakcje wymiany walut, faktoring, leasing)

  • Współpraca z oddziałem MŚP i specjalistami produktowymi

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Wspieranie cross-sellingu

Wymagania

  • Masz doświadczenie w obszarze sprzedaży  (w branży finansowej będzie dodatkowym atutem) lub chcesz zdobywać doświadczenie w pracy z klientem firmowym – oferujemy przejrzystą ścieżkę kariery

  • Posiadasz umiejętność budowania długofalowych relacji – pomożemy Ci je jeszcze bardziej rozwinąć

  • Jesteś otwarty na pracę mobilną – oferujemy auto służbowe

  • Posiadasz ukierunkowanie na realizację zadań oraz osiąganie założonych celów

  • Jesteś samodzielny oraz dobrze zarządzasz swoim czasem

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Korzyści:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Ostatnia aktualizacja:
16.03.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta