Specjalista ds. Obsługi Klienta

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • zarządzanie zleceniami odczytowymi oraz związanymi z wymianą urządzeń,

  • zarządzanie procesem serwisowym,

  • zamawianie towaru oraz rozliczanie (w SAP),

  • zlecanie aktualizacji bazy danych - Mirus, aktualizacja bazy regionalnej,

  • rozliczenie i fakturowanie serwisów oraz odczytów,

  • rozliczanie podwykonawców,

  • współpraca wewnętrzna z Działem Rozliczeń.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w dziale serwisu technicznego,

  • doświadczenie w pracy z Klientem,

  • samodzielność w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,

  • mile widziana znajomość systemu SAP,

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,

  • pakiet szkoleń oraz dofinansowanie sportu i nauki języka obcego.

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta