Referent ds. controlingu

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

• Bieżąca analiza kosztów i przychodów,
• Analiza kluczowych wskaźników finansowych,
• Przygotowanie danych controllingowych zamykających okres raportowy,
• Przygotowanie raportów na potrzeby wewnętrzne spółki,
• Udział w tworzeniu rocznego budżetu oraz prognoz,
• Udział w tworzeniu narzędzi i procedur kontrolingowych,
• Rozwój narzędzi do raportowania,
• Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne ( finanse) lub techniczne,
• Doświadczenie w obszarze controlingu lub analizy finansowej
• Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excel (tabele przestawne, funkcje) oraz PowerPoint,

Oferujemy

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
• Możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
• Wynagrodzenie zasadnicze (stawka miesięczna)
• Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników

Ostatnia aktualizacja:
23.12.2016

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki