Operator linii montażowej - Zakład Silników Elektrycznych

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Wykonywanie zadań na określonym przez bezpośredniego przełożonego odcinku pracy w obszarze produkcji podzespołów oraz montażu silników elektrycznych;

  • Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami oraz dokumentacją;

  • Bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji;

  • Zdolności manualne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z ABB;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w systemie zmianowym;

  • Bezpłatny dojazd: Ozorków, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Łódź Centrum, Łódź Teofilów, Aleksandrów Łódzki;

  • Pakiet benefitów: karta Mulitisport, prywatna opieka lekarska, ubezpieczenie grupowe.

Ostatnia aktualizacja:
12.09.2018

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż