Księgowa/y ds. zobowiązań z j. angielskim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowe w Zespole Zobowiązań.
Zakres zadań:
  • księgowanie faktur i innych dokumentów finansowych w systemie SAP.
  • procesowanie wydatków służbowych.
  • monitorowanie ujemnego salda oraz zablokowanych faktur i rozwiązywanie pojawiających się nieprawidłowości.
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku po stronie zobowiązań.
  • telefoniczny oraz e-mailowy kontakt z zagranicznymi dostawcami.

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w księgowości zobowiązań zdobyte w międzynarodowym środowisku.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • znajomość systemu SAP oraz Excela.
  • wykształcenie wyższe.
  • umiejętność analitycznego myślenia i komunikatywność.

Oferujemy

  • wewnętrzne szkolenia.
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • bogaty pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • nowoczesne biuro w centrum Łodzi.

Ostatnia aktualizacja:
16.08.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki