Spawacz

Headhunters

Opis stanowiska

  • Spawanie metodą 311, 111, 135, 141

Wymagania

  • Ukończenia zasadniczej szkoły zawodowej o profilu mechanicznym/technicznym

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze 311/ 111/ 135/ 141

  • Zaangażowania w rozwój zawodowy

  • Odpowiedzialności

  • Zdyscyplinowania

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskanych wyników, w tym możliwość wypracowania premii

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zawodowe

  • Pakiet usług medycznych

  • Niezbędne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
28.05.2017

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż