Młodszy Analityk Danych Biznesowych (master data)

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej Firmy z Łodzi, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Młodszego Analityka Danych Biznesowych.

Zakres zadań:
  • wprowadzanie, modyfikowanie i utrzymywanie danych z różnych podmiotów w całej Europie (dane dotyczące klientów, dostawców i produktów).
  • utrzymywanie i zarządzanie kontaktem e-mailowym i telefonicznym;
  • pozyskiwania i wprowadzanie brakujących danych;
  • monitorowanie i sprawdzanie jakości wprowadzanych danych;
  • możliwość uczestniczenia w procesie migracji.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w dziale master data lub powiązanym z master data, zdobyte w międzynarodowym środowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra praktyczna znajomość systemu SAP oraz programu MS Excel;
  • wyższe wykształcenie;
  • rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych.
  • nowoczesne biuro w centrum Łodzi.

Ostatnia aktualizacja:
08.08.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja