ASP.NET Developer

Nigel Frank International

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Praca w najnowszych mainstreamowych technologiach oraz Microsoft .NET

  • Praca związana z wydajnymi platformami opartymi na bazach MSSQL

  • Wysoka kultura pracy

  • Praca w centrum Wrocławia

  • Bardzo dobre warunki finansowe adekwatne do lat doświadczenia oraz atrakcyjne względem rynku pracy,

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum trzy letnie doświadczenie komercyjne w pracy z platformą .NET i językiem C# oraz mile widziane technologie:

    • Backend: ASP.NET MVC, ASP.NET WebApi, WCF, ORM - EF, LINQ, IoC/DI, Azure, MSSQL

    • Frontend: JS/JQuery/AngularJS

    • Narzędzia: VisualStudio, ReSharper, Git, TFS, SVN

Oferujemy

Oferujemy:

  • Szeroki zakres realizowanych projektów wewnętrznych

  • Pracę na terenie Wrocławia w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji

  • Pensję zależną od doświadczenia i umiejętności

  • Roczne ewaluacje pracownicze - podwyżki, awanse

  • Pracę w płaskiej strukturze

  • Nowe projekty w mainstreamowych technologiach

  • Umowa UoP

Ostatnia aktualizacja:
23.02.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie