Pielęgniarz / Pielęgniarka

LUX MED Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Praca w Centrum Medycznym LUX MED na terenie Łodzi.

Oferujemy:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce.

  • rynkowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii kwartalnej;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu lub w formie pracy dodatkowej (umowa zlecenie, kontrakt gospodarczy);

  • pracę w systemie zmian 12- lub 7,5-godzinnych z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności;

  • wolne niedziele i święta;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych;

  • bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania uczestniczenie w  kursach: specjalistycznych, kwalifikacyjnych bądź doszkalających;

  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego;

  • pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej;

  • możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań z zakresu e-Zdrowia;

  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie medyczne -  preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • mile widziane ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, EKG i RKO;

  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.

Oferujemy

  • Opieka Medyczna

  • Karta sportowa

  • Ubezpieczenie na życie

  • Nauka języka angielskiego

  • Rozwój zawodowy

  • Praca w przyjaznej atmosferze

Ostatnia aktualizacja:
09.09.2020

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna