Serwisant/Montażysta

DTS Serwis

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie:

  • Montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych, pomp ciepła oraz fotowoltaicznych,

  • Gospodarowaniem materiałami instalacyjnymi oraz narzędziami.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe z branży chłodniczej lub klimatyzacji i wentylacji,

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie techniczne,

  • Dodatkowym atutem będzie zarówno doświadczenie hydrauliczne, jak i wiedza z zakresu automatyki i elektryki,

  • Prawo jazdy kat B,

  • Dyspozycyjność,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych zw. z obowiązkami pracy,

  • Nastawienie na zadowolenia klienta.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez systemy szkoleń,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon, narzędzia).

Ostatnia aktualizacja:
30.05.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż