Przedstawiciel handlowy

Plastics Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie swojej bazy

  • Negocjowanie warunków współpracy

  • Utrzymywanie bieżących relacji handlowych z klientami

  • Analiza i weryfikacja zapytań ofertowych

  • Nadzór nad realizacją zamówień sprzedaży

  • Bieżące raportowanie w CRM

  • Przyjmowanie reklamacji od klientów, tworzenie protokołów reklamacyjnych

  • Monitoring działań konkurencji

  • Monitorowanie i windykacja należności

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy min. 1,5 roku (mile widziane w sprzedaży produktów z branży poligraficznej lub branży budowlanej lub branży opakowań)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość obsługi komputera

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę

Oferujemy

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Pakiet szkoleń wstępnych

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin

  • Satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
07.06.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta