Product Owner

Devonshire Sp. z.o.o.

Opis stanowiska

Product Owner, Project Manager, Project Leader, Automotive

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w programowaniu
  • doświadczenie w jednym z obszarów programowania: Java, embedded, mobile, Linux, rozwiązania webowe
  • doświadczenie w pracy z metodologią Agile
  • orientacji na oczekiwania rynku, klientów
  • orientacji na detale
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatną opiekę LuxMed
  • dofinansowanie do biletów do kina, teatrów itd
  • pokoje relaksu
  • PlayStation, piłkarzyki
  • darmowy parking dla pracowników
  • kwartalne imprezy integracyjne

Do najważniejszych zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • prowadzenie, definiowanie, sporządzanie dokumentacji technicznej produktu IT
  • wdrażanie i reakcja na business case związane z produktem
  • elastyczność i szybkość podejmowania nowych działań pomagających usprawnić produkt
  • zorientowanie na wysoką jakość produktu, potrzeby biznesu i rynku
  • współpraca z działem sprzedaży

Ostatnia aktualizacja:
23.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Kadra zarządzająca