Specjalista ds. Projektów, Inwestycji i Remontów

PKO Bank Polski

Opis stanowiska

Jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne

  • masz min. 2-letnie doświadczenie w koordynacji dużych projektów budowlanych oraz w realizacji zadań inwestycyjnych na rozproszonej sieci obiektów

  • znasz proces remontowo-inwestycyjny

  • wykazujesz się gotowością do wyjazdów służbowych

  • dobrze organizujesz swoją pracę, potrafisz planować, ustalać priorytety i potrafisz pracować pod presją czasu

  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę w zespole

  • swobodnie posługujesz się pakietem MS Office oraz programami inżynierskimi

  • mile widziane będą uprawnienia budowlane

Czekamy właśnie na Ciebie!

Jako Specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów będziesz odpowiedzialny za:

  • tworzenie wniosków i planów projektowych oraz dokumentów umożliwiających realizację inwestycji, projektów i remontów

  • koordynowanie i nadzór prac realizowanych przez podmioty zewnętrzne w zakresie zadań inwestycyjnych

  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z zapisami prawa budowlanego

  • przygotowywanie dokumentów umożliwiających rozliczenie zadań inwestycyjnych, projektów i remontów

Dołączając do nas zyskujesz:

  • stabilnie zatrudnienie – umowę o pracę, dedykowany system premiowy

  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny MyBenefit, kartę Multisport

  • atrakcyjną ofertę produktów bankowych, w tym kredytu hipotecznego

  • szkolenia przygotowujące do realizacji zadań

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2018

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie