Dermokonsultantka

Lierac Paris

Opis stanowiska

Zadania:

  • Przeprowadzanie dermokonsultacji w aptekach

  • Doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry i włosów

  • Prezentacja marki w punktach sprzedaży

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość tematyki kosmetycznej

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe w kierunku kosmetologicznym lub pokrewnym

  • Znajomość MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie na stanowisku dermokonsultantki mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

  • Profesjonalne szkolenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i systemy motywacyjne

  • Możliwość samodzielnego ustalania godzin pracy

  • Stałe wsparcie merytoryczne i organizacyjne

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2016

Kosmetyka / Pielęgnacja, Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta