Przedstawiciel Handlowy B2B

Creative Center

Opis stanowiska

Obszar wyjazdów: teren połowy Polski + kraje ościenne

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Realizacja założonego planu sprzedaży – sprzedaż produktów na rynkach zagranicznych

  • Analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymywanie bezpośrednich kontaktów handlowych z klientami

  • Prowadzenie korespondencji handlowej, negocjacji, przygotowywanie ofert i kalkulacji handlowych, wizytowanie klientów

  • Tworzenie budżetów i planów sprzedaży

Wymagania

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży dla klientów biznesowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (codzienny kontakt z klientami zagranicznymi)

  • Samodzielność oraz konsekwencja w działaniu

  • Komunikatywność i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych na terenie kraju i za granicą

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: pensja zasadnicza oraz prowizja od sprzedaży i benefity w postaci karty sportowej i prywatnej opieki medycznej a także premię świąteczną

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej w przyjemnej atmosferze

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

Ostatnia aktualizacja:
13.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta