Brygadzista Prac Zbrojarskich i Żelbetowych

HR Support

Wymagania

OBOWIĄZKI

  • kierowanie brygadą budowlaną,

  • prowadzenie list obecności, wypłat itp.,

  • odpowiedzialność za pracowników, wykonywaną pracę, terminy,

  • raportowanie o postępie prac przed kierownikiem budowy/projektu.

WYMAGANIA

  • min. 2 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,

  • mile widziana wykształcenie kierunkowe,

  • mile widziany certyfikat VCA,

  • umiejętności planowania, kontrolowania, nadzoru, przyuczania pracowników budowlanych,

  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanych,

  • praca na terenie kraju w zależności od miejsca budowy- wymagana dyspozycyjność.

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwinięcia swoich umiejętności,

  • szkolenia i wdrożenie do pracy,

  • zakwaterowanie i dodatkowe premie delegacyjne,

  • miłą i przyjazną atmosferę.

Ostatnia aktualizacja:
29.09.2017

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Kadra zarządzająca