Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Medicover sp. z o.o.

Opis stanowiska

Centrum Medicover Piłsudskiego

al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3

Najlepszy kandydat to taki, który:

  • ma przede wszystkim chęć pracy z klientem,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • jest asertywny i lubi wyzwania,

  • swobodnie komunikuje się w języku angielskim – coraz częściej pacjentami Medicover są obcokrajowcy.

Wymagania

Twoim głównym obowiązkiem będzie bezpośrednia obsługa pacjentów, czyli:

  • umawianie wizyt,

  • pomoc w korzystaniu z naszych usług,

  • informowanie o możliwościach dotyczących usług Medicover,

  • wydawanie recept i dokumentacji medycznej,

  • pobieranie płatności za usługi dodatkowe.

Oferujemy

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób,

  • oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę),

  • pracujemy w trybie zmianowym 8-godzinnym - jesteśmy otwarci w tygodniu w godzinach 8:00–20:00,

  • centrum działa również w soboty – będziemy potrzebować Cię ok 2 razy w miesiącu w godzinach 8:00 – 14:00,

  • grafik ustalamy na podstawie dyspozycyjności członków zespołu – bez problemu połączysz pracę ze studiami zaocznymi, pasjami i spotkaniami z przyjaciółmi,

  • niedziele i świętazawsze wolne od pracy.

Jakie możliwości rozwoju możemy Ci zaproponować?

  • program rekrutacji wewnętrznych pozwala na aplikowanie na stanowiska wewnątrz organizacji już od 1. dnia pracy – obecny Koordynator Zespołu Obsługi Pacjentów, który jest Twoim potencjalnym przełożonym również zaczynał pracę na tym stanowisku.

Ostatnia aktualizacja:
22.08.2020

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta