Kierownik Robót Drogowych

Mosty Łódź S.A.

Opis stanowiska

 Opis stanowiska:

  • kierowanie robotami drogowymi

  • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją

  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii

  • nadzór i koordynacja robót podwykonawców,

  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

  • praca w delegacji

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • uprawnienia do kierowania robotami drogowymi

  • minimum 2 lata doświadczenia jako kierownik budowy w tym doświadczenie przy realizacji obejmującej budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min.GP

  • znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność ,samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
04.01.2018

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca