Programista Ruby on Rails

Polcode Sp. z o.o

Opis stanowiska

Jak wygląda praca w Polcode?

  • tworzenie i modyfikacja aplikacji internetowych w Ruby i Ruby on Rails

  • współpraca z klientami z całego świata

  • wycena czasowa nowych projektów

  • czas pomiędzy projektami to idealny czas na naukę

Wymagania

Jakie umiejętności cienimy?

  • bardzo dobra znajomość Ruby oraz RoR poparta udziałem w komercyjnych projektach

  • język angielski - poziom pozwalający na codzienną pracę z klientami

  • MySQL, PostgreSQL lub MongoDB

  • CSS, HTML oraz popularne frameworki i biblioteki JS, np. Angular, React, jQuery

  • chęć dzielenia się wiedzą

  • samodzielność, sumienność, dobra organizacja własnej pracy

  • doświadczenie z Shopify lub Spree Commerce będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Co lubimy w Polcode?

  • pracę z dowolnego miejsca na świecie (dla pracowników zdalnych) lub Home Office raz w tygodniu (dla pracowników w biurach)

  • samodzielność oraz dużą swobodę w doborze rozwiązań oferowanych klientom

  • różnorodność projektów

  • dostęp do zasobów wiedzy: e-booki, dostępy do platform szkoleniowych, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

  • stabilność pracy w dużej, rozwijającej się firmie o przyszłościowym profilu

  • kontakt z najnowszymi technologiami oraz praca dla zagranicznych marek

  • nieformalną atmosferę pracy oraz wspierający i dzielący się wiedzą zespół

  • wyjazdy integracyjne, spotkania, konkursy wewnętrzne i angażowanie się pracowników w akcje charytatywne

  • atrakcyjny pakiet benefitów, dofinansowania do certyfikatów, klarowny system podwyżek oraz duże możliwości rozwoju

  • zaangażowanie Polcode w szerzenie wiedzy na zewnątrz

  • możliwość reprezentowania firmy lokalnie oraz na polu międzynarodowym

Wynagrodzenie:  umowa o pracę: 4000 - 7500 zł brutto, umowa o dzieło lub B2B: 5000 - 10000 zł + VAT (do negocjacji)

Ostatnia aktualizacja:
26.08.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie