Operator produkcji

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Pabianice

Oferujemy:

  • umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednie u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne plus premie
  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna
  • premie kwartalną
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • miłą atmosferę pracy
  • czyste i higieniczne warunki pracy.

Zadania:

  • przygotowania urządzeń i pomieszczeń do procesu produkcji
  • przezbrojenia obsługiwanych urządzeń
  • realizacja planów higieny pomieszczeń i urządzeń produkcyjnych
  • wypełnianie dokumentacji rejestrującej wykonane prace przy procesie produkcji
  • wykonywanie prac technicznych związanych z obsługą urządzeń, konserwacja, drobne naprawy oraz regulacja urządzeń
  • informowanie przełożonych o stwierdzonych odchyleniach i awariach

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • chęć podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja