Staż w Dziale Zaopatrzenia w Zespole Przygotowania Opakowań

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice K/łodzi

Opis stanowiska

Do obowiązków stażysty będzie należało:

  • Przygotowywanie projektów graficznych dla folii aluminiowej i kartoników;

  • Przeprowadzanie korekt technicznych materiałów opakowaniowych;

  • Weryfikacja tekstów na opakowaniach na zgodność z tekstami przekazywanymi przez Dział Rejestracji;

  • Współpraca z Działem Zaopatrzenia, drukarniami oraz Działem Rejestracji w zakresie akceptacji print proof.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Studentów IV lub V roku lub absolwentów kierunku graficznego;

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Znajomości programów graficznych – Corel Draw, Adobe Illustrator;

  • Wysoko rozwiniętej komunikatywności;

  • Zaangażowania i dokładności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Płatny staż;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań i projektów;

  • Merytoryczne wsparcie Opiekuna Stażu;

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu;

  • Szansę rozwoju zawodowego;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
25.05.2017

Branża / kategoria:
Grafika / Fotografia / Kreacja, Praktyki / Staż