Elektromechanik Utrzymania Ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:
✔ wykonywanie napraw maszyn i urządzeń;
✔ wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów;
✔ prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń na zakładzie;
✔ zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac;
✔ podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń.

Wymagania

Wymagania:
✔ wykształcenie minimum średnie techniczne;
✔ min roczne doświadczenie związane z naprawami maszyn przemysłowych;
✔ umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w tym schematu elektrycznego;
✔ znajomość zasad automatyki i budowy instalacji elektrycznych;
✔ dobra organizacja pracy własnej;
✔ mile widziane posiadanie świadectwa kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych, elektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV, Gr 2 E.

Oferujemy

Oferujemy:
✔ interesującą pracę w międzynarodowym środowisku;
✔ umowę o pracę;
✔ bogaty pakiet socjalny.

Ostatnia aktualizacja:
07.01.2017

Branża / kategoria:
Motoryzacja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż