Magazynier

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności:

  • zapewnienie sprawnego przepływu towarów przez Magazyn

  • zapewnienie kontroli ilościowej i jakościowej dostaw

  • zapewnienie prawidłowego przepływu towarów z Magazynu do Sklepu

  • dbałość o dział

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w magazynie

  • pozwolenia na prowadzenie wózków widłowych

  • dbałości o szczegóły

  • dobrej organizacji pracy

  • umiejętności obsługi komputera

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania zapewniamy:

  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na czas nieokreślony po 6 miesiącach

  • atmosferę tworzoną przez zgraną Ekipę, na którą można liczyć

  • możliwość stania się Ekspertem w obszarze, który Cię interesuje

  • szkolenia oraz wsparcie Kolegów i Koleżanek we wdrożeniu do pracy.

Ostatnia aktualizacja:
09.08.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja