Kierownik Robót

Partner S.A.

Opis stanowiska

Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

Zakres odpowiedzialności:

  • wsparcie Kierownika Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi

  • organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem

  • dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw

  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót

  • bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie

  • sporządzanie bieżących raportów z realizacji inwestycji na potrzeby spółki

  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Kontraktu i Kierownikiem Budowy

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym

  • znajomość przepisów prawa budowlanego

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Budowy

  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie,

  • umiejętność wyznaczania priorytetów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karty sportowe

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

  • Wyjazdy integracyjne

Ostatnia aktualizacja:
10.09.2020

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca