Doradca finansowy

Partner Finanse

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży produktów finansowych, oferowanych przez SKOK, m.in. pożyczek, depozytów, ubezpieczeń, itp. Pracownik odpowiedzialny będzie za profesjonalne doradztwo finansowe oraz dbałość o nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży

  • Predyspozycje sprzedażowe

  • Nastawienie na realizację celów

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, w branży finansowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na umowę o pracę

  • Kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności

Ostatnia aktualizacja:
13.01.2017

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki, Sprzedaż / Obsługa klienta