Magazynier 20 zł brutto/h bezpłatny dojazd

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Dobra

Nasza oferta:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• wynagrodzenie 20,00 zł brutto plus dodatek za pracę w nocy
• pracę w przedziale godzinowym 18:00-03:00 lub 22:00-06:00 od poniedziałku do piątku
• pracę od zaraz
• darmowy dojazd autobusem pracowniczym z Łodzi, Zgierza, Łęczycy, Ozorkowa, Krośniewic
• darmowe posiłki pracownicze
• owocowe środy

Zadania:

• praca fizyczna przy sortowaniu przesyłek
• obsługa skanera

Nasze oczekiwania:

• gotowość do pracy fizycznej
• gotowość do pracy w godzinach wieczornych i nocnych
• dokładność

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Niepełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia