SAP PP / PI / QM Konsultant

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Wspieramy rekrutację na stanowisko Konsultanta SAP modułu PP / PI / QM dla globalnej firmy produkcyjnej.

Obowiązki:
  • Analiza i rozwiązywanie incydentów zgłaszanych przez użytkowników,
  • Nadzór nad procesem rozwiązywania incydentów oraz testów zaprojektowanych rozwiązań,
  • Sporządzanie specyfikacji dla zespołu programistów ABAP,
  • Koordynacja komunikacji pomiędzy biznesem a developerami,
  • Udział w projektach utrzymaniowych oraz developmentowych,
  • Ścisła współpraca z developerami oraz ze starszymi konsultantami.

Wymagania

  • Praktyczna znajomość systemu SAP (moduły PP / PI / QM),
  • Wcześniejsze doświadczenie jako SAP key user lub osoba wspierająca innych użtkowników tego systemu,
  • Znajomość procesu i narzędzi zarządzania incydentami,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana umiejętność rozumienia kodu ABAP,
  • Umiejętność samodzielnej pracy i zorientowanie na cel.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, karta lunchowa);
  • Możliwość poznania środowiska ABAP poprzez szkolenia oraz codzienną pracę;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach.

Ostatnia aktualizacja:
31.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja