Kontroler Jakości

Coko-Werk Polska Sp. z o.o

Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

  • Odbiór jakościowy materiałów przyjmowanych do zakładu / sprawdzanie zgodności parametrów materiałów z zamówieniem i dokumentacją techniczną

  • Międzyoperacyjna kontrola procesu produkcyjnego / sprawdzanie zgodności półproduktów powstających w trakcie realizacji procesu produkcyjnego z dokumentacją techniczną

  • Wystawianie dokumentów niezgodności jakościowych

  • Kontrola wyrywkowa produkcji

  • Wykonywanie i rejestracja pomiarów

  • Nadzór nad blokadami wewnętrznymi

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)

  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym

  • Znajomość rysunku technicznego oraz technik pomiarowych

  • Dobra znajomość MS Office: Word, Excel oraz Outlook

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości

  • Dobra organizacja pracy własnej

Znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w branży tworzyw sztucznych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji

  • Świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną

  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Ostatnia aktualizacja:
20.10.2017

Branża / kategoria:
Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja