Magazynier / Kierowca

HEXELINE SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opis stanowiska

Główne obowiązki

  • bieżąca kontrola stanu ilościowego

  • kontrola poprawności i kompletności dokumentacji przewozowej

  • przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów

  • bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowych.

Wymagania

Wymagania

  • prawo jazdy Kat. B

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń elektronicznych

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • wysoka kultura pracy – rzetelność, sumienność i dyspozycyjność

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • dobra organizacja pracy

  • akceptujemy osoby posiadające stopień niepełnosprawności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • pracę w ciekawej i dynamicznej branży, w otoczeniu otwartych i zaangażowanych współpracowników,

  • możliwość doskonalenia zawodowego,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • zatrudnienie na pełen etat.

Ostatnia aktualizacja:
05.11.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja