Konsultant telesprzedaży

Eniro Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoja praca to telefoniczna sprzedaż nowoczesnych rozwiązań z zakresu marketingu internetowego, m.in. strony www, SEO, reklama w wyszukiwarce panoramafirm.pl, e-mailingi, remarketing czy wideo dla biznesu. Będziesz oferował wyżej wymienione produkty przypisanej do Ciebie grupie klientów biznesowych.

Wymagania

OFERUJEMY:

  • 3000 brutto podstawy
           Pensja wypłacana regularnie na koniec miesiąca

  • Atrakcyjne premie
           Co miesiąc można wypracować premię zależną od wyników pracy (do 24%)

  • Umowa o pracę
           Dla wszystkich pracowników

  • Stałe godziny pracy
           Pracujemy od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:30
           Weekendy zawsze wolne – także długie;-)

  • Rozwój umiejętności i wdrożenie do pracy
           Każdy pracownik uczestniczy w 3-miesięcznym programie wdrożeniowym, a następnie
           w cyklicznych szkoleniach

  • Dobra atmosfera pracy
           Wspólnie świętujemy sukcesy i organizujemy wewnętrzne akcje dla pracowników

DOŁĄCZ DO NAS

Sprawdź nas: praca.eniro.pl
Masz pytania? Zadzwoń! Tel. 668 395 617

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta