Kierownik Operacyjny

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży usługowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Operacyjny.
Miejsce pracy: okolice Łodzi

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Dbałość o jak najwyższą jakość obsługi logistycznej klientów
  • Planowanie, organizacja oraz nadzór procesów magazynowych na dużym obszarze
  • Opracowywanie dokumentacji logistycznej podległego obszaru
  • Bezpośrednie raportowanie do Kierownika Centrum Dystrybucji
  • Realizacja ustalonych celów i kluczowych wskaźników efektywności
  • Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników magazynu

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami ok. 50 pracowników
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania procesami logistycznymi
  • Orientacja na realizację wyznaczonych celów i optymalizację procesów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych ( bezpłatny transport do pracy, multibenefit, ZFŚS )
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Ostatnia aktualizacja:
02.10.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta