Kierownik Sklepu

Calz Polska Sp. z o.o.

Manufaktura Łódź

Opis stanowiska

cały etat

Wymagania

Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz oczywiście tajniki profesjonalnej obsługi klienta i sprzedaży.

Twój zakres zadań:

  • Zarządzanie pracą sklepu

  • Szkolenie i motywowanie zespołu sprzedażowego

  • Aktywna obsługa klienta i sprzedaż

  • Realizacja planów sprzedażowych

Wymagamy:

  • Doświadczenia w obsłudze klienta (idealnie w branży retail)

  • Doświadczenia na stanowisku managerskim

  • Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych

  • Motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy i konkursy sprzedażowe

  • Pakiet benefitów (np. karta Multisport)

  • Zniżkę na produkty naszych marek

  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji

  • Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole profesjonalnych sprzedawców

Ostatnia aktualizacja:
10.03.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta