Kasjer-Sprzedawca

Dino Polska S.A.

Wola Krzysztoporska Wolbórz Zgierz

Opis stanowiska

  • Dbanie o ekspozycje towarów

  • Obsługa klienta

  • Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami

  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży

Wymagania

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?
Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii

  • Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych

  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

Ostatnia aktualizacja:
13.12.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta