Księgowa / Księgowy

Business Support Solution SA

Opis stanowiska

Przedstaw Nam się jako Księgowy

…który, czuje się swobodnie w przynajmniej jednym z wymienionych zadań:

  • Wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedaży, not odsetkowych

  • Weryfikowanie oraz księgowanie faktur zakupu oraz wyciągów bankowych

  • Realizacja bieżących płatności

  • Księgowanie kompensat i listy płac

  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami oraz stanu ich obrotów i sald

Wymagania

…który, posiada następujący Kapitał Własny:

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobrą znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • Umiejętność wyjścia poza wyliczenia i zestawienia

…bo to, że Jesteś osobą Rzetelną, Skrupulatną, Samodzielną i Odpowiedzialną wynika
z Naszej Księgowej natury!

Oferujemy

W zamian za Twoją wiedzę, umiejętności oraz Kapitał Własny damy Ci możliwość:

  • Rozwoju w szerokim spektrum tematów i współpracy w zespole Ekspertów, dzięki czemu szybko złapiesz wiatr w żagle

Abyś osiągnął ZYSK z tej inwestycji mamy dla Ciebie następujące „przychody”:

  • Możliwość poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i doświadczeniem

  • Pakiet benefitów pozwalający zachować ważną dla Nas równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym, a w nim m.in.:

    • Strefę Relaksu, w której otrzymasz darmowy masaż oraz będziesz mieć możliwość w ciszy pobujać w obłokach

    • Elastyczny czas pracy

    • Program PULS - prywatna opieka medyczna - www.programpuls.pl

    • Dofinansowana karta sportowa

    • Bezpłatne akcje profilaktyczne dla Twojego zdrowia

    • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę) za złotówkę

    • Program Wyprawki dla dzieci (szkolna, noworodkowa)

    • Bilety do kina, do teatru, na koncerty

    • Drużyna BSS – wsparcie aktywności sportowej

    • Bezpłatny parking

    Pokaż nam, że jesteś Księgowym, którego szukamy! I już dziś Rozwijaj się z Ekspertami w BSS!

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki