Główny Architekt IT

Orange Polska S.A.

Opis stanowiska

  • budowa rozwiązań IT opartych na technologii Open Source

  • wykonywanie analiz, tworzenie koncepcji rozwoju usług na podstawie znajomości trendów technologicznych.

  • wspieranie utrzymania systemów IT

  • udział w projektach technologicznych rozwoju usług w obszarze Open Source

  • rekomendowanie kierunków zmian strategii architektonicznej obszaru

  • zbieranie i analiza uwag na temat metodyki prowadzenia prac analitycznych oraz rekomendowanie zmian

  • prowadzenie warsztatów z obszaru merytorycznego w ramach Orange Polska

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie w rozwoju, testowaniu, wdrażaniu, konfigurowaniu, integracji i utrzymaniu rozwiązań produktów Open Source (znajomość technologii Linux w obszarze Red Hat, Ubuntu, Fedora, CentOS, technologii pracy grupowej, portali i usług Open Source, narzędzi komunikacji, zasobów plikowych i innych)

  • znasz usługi i protokołów DNS, SFTP/FTP, SMTP, SNMP, LDAP, SSL, SSH, DHCP, Kerberos, SMB oraz CIFS jak również mechanizmów security, wirtualizacji, zarządzania i monitorowania

  • posiadasz znajomość sieci IP

  • posiadasz umiejętność tworzenia aplikacji i narzędzi opartych o technologię Open Source.

  • posiadasz znajomość języków programowania C, PHP, skrypty, mile widziana znajomość innych języków, takich jak PL/SQL czy Ruby i Python.

  • masz wykształcenie wyższe magisterskie z obszaru telekomunikacji i/lub informatyki

  • umiesz pracować w zespole i skutecznie realizujesz zadania

  • posiadasz znajomość języka angielskiego umożlwiająca swobodną komunikację

  • mile widziane certyfikaty z obszaru rozwiązań Open Source

  • mile widziana znajomość rozwiązań i protokołów A/V

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową bez limitów

  • Realne wyzwania na co dzień

Ostatnia aktualizacja:
29.05.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie